Fabrika

Manisa Fabrikası

Manisa fabrikası, Grubun en önemli uluslararası stratejik markalarının üretimini yapan dünyadaki beş üretim tesisinden biridir ve tamamı otomasyon teknolojisiyle donatılmış en modern fabrikalarındandır. Imperial Tobacco, Manisa fabrikasında üretilen uluslararası ve yerli markalarla, Türkiye pazarının yanı sıra daha geniş bir bölgenin gelişme potansiyelini de öne çıkarıyor.

2007 yılından itibaren Imperial Tobacco Türkiye, Manisa fabrikasından ürün ihraç etmeye başladı. Kıbrıs Türk Cumhuriyeti , Tayvan, Sırbistan, Irak, Fas, İsrail, Fildişi Sahili ve Lübnan ihracat yaptığı ülkeler arasında yer alıyor.

Manisa Fabrikası 29.000 m2 kapalı alanıyla 60.000 m2 alan üzerine kuruludur. Fabrikanın yapımında beton ve çelik prefabrik malzemeler kullanılmış ve Türk ve AB çevre standartlarına uygun şekilde inşa edilmiştir. Üretim ekipmanları en güncel standartlara uygundur.

ITG Manisa iş gücü yapısı ve esnek kullanıma uygun ekipmanlarıyla büyük esnekliğe sahiptir ve aynı zamanda Güvenlik, Kalite, & Maliyet liderliği ile itibar kazanmıştır. ITG Manisa grubun en verimli fabrikalarından biridir.

ITG Manisa fabrikası ISO 9001, ISO 14001, OHSAS 18001 ve ISO 27001 sertifikalarına sahiptir.

Manisa Fabrika