Değerler

Değerlerimiz, Imperial Tobacco olarak ne yaptığımıza, nasıl yaptığımıza ve kim olduğumuza ilişkin her şeyin özüdür.

Değerlerimiz, bizi birbirimize bağlar, iş yapış şekillerimizde bize rehberlik eder ve davranışlarımızı şekillendirir. Hepimiz, her gün yaptığımız her işte, kendi iş yapış şeklimiz ile değerlerimizi ortaya koyar ve yaşatırız. Değerlerimiz, birlikte çalışmak, sürekli gelişim, sahiplenmek ve fırsatları en iyi şekilde değerlendirmek ile ilgilidir. Kısacası, değerlerimiz başarımızın temelini oluşturur.

Pozitif bakış açımız başarıyı getirir. En iyi çözümleri bulmak ve en doğru şekilde hayata geçirmek için birlikte uyum içinde çalışırız. Sorunlara değil, çözümlere odaklanırız. Önemli olan ilk anda mükemmele ulaşmak değil, çalışma biçimimizde pragmatik bir yaklaşım geliştirmek, bunu sürdürmek ve daha da ileriye taşımaktır. Eğer ilk seferinde başaramazsak, nedeni üzerinde düşünür ve yeniden deneriz.

Graphic depicting a person helping another person up a steep slope

Hedeflerimize ulaşmak için ne yapılması gerektiğini görürüm. Bir şey yapılması gerekiyorsa öncülük eder ve hızlıca gerçekleştiririm. İnisiyatif alır, işbirliğini cesaretlendiririm. En iyi çözüm için bana güvenebilirsiniz.

Graphic depicting a hand reaching upwards

Yaptıklarım başarımıza katkı sağlar ve katkıma değer verilir. Düşündüğümü rahatlıkla söylerim. Doğru şeyi yapmak konusunda bana güvenebilirsiniz. Etrafımdaki kişilere, değer katmaları, kendilerini özgürce ifade etmeleri ve dürüst davranmaları için ilham veririm.

Graphic depicting a women showing victorious body language

Kabul edilmiş yöntemlere meydan okur; daha iyi ve daha yeni çözümler buluruz. Konuya değişik açıdan bakarak ve işimizi farklı yaparak beklentileri aşarız.

Graphic depicting two people jumping for joy

Dinlemek, öğrenmek, fikirleri paylaşmaktan keyif alırım. Geri bildirim ortamını cesaretlendirir ve bunu diğerlerini geliştirmek için kullanırım. Motive etmek ve ilham vermek için iletişime geçerim. İnsanları anlar ve güçlü işbirlikleri kurarım. Çalışma arkadaşlarımı da aynı şekilde davranmaları için cesaretlendiririm.

Graphic depicting a trio of dancing women

Biz problemleri değil, çözümleri görürüz. Mücadeleden kaçmaz ve zorlukları fırsata çevirmek için birlikte çalışırız. Yaptığımız işten keyif alır, başarıyı birlikte kutlarız. Heyecanımız ve enerjimiz, kazanmaya alışık ruh halimizin yansımasıdır.

Graphic depicting three people doing a group high-five